خانه کارگرشهرستان راور استان کرمان

عرق کارگر معادل خون شهید است. امام رضا علیه السلام

خانه کارگرشهرستان راور استان کرمان

عرق کارگر معادل خون شهید است. امام رضا علیه السلام

دیدار مسئول خانه کارگر شهرستان راور با رئیس شورای شهر راور

به گزارش خانه کارگر شهرستان راور این دیدار که امروز صبح در دفتر رئیس شورای شهر  برگزار گردید

در این جلسه مسئول خانه کارگر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اقای نخعی راد درشورای شهر افزود خدمت به قشر کارگری فرصتی است برای مسئولین و باید قدر این فرصت را بدانند زیرا این مردم به خصوص قشر کارگری استحقاق خدمت را دارند و ما باید صادقانه باور کنیم  به قشری خدمت می کنیم که پیامبر(ص)  دستشان را بوسید. 

ایشان در ادامه به گزارش عملکرده 6 ماهه دفتر خانه کارگر شهرستان راور پرداختند وابراز امیدواری نمودند که با همکاری وهمدلی سایر عزیزان شاهد خدمت رسانی بیشتری برای این قشر باشیم.

ستار طحانزاده: در این دیدار با اشاره به اینکه ما در کنار شهدای هشت سال دفاع مقدس, شهدای جبهه اقتصاد هم درشهرستان  داریم پیشنهاد دادند که یکی از خیابان های شهر بنام کارگر نامگذاری گردد

در ادامه رئیس شورای شهر راور ضمن خوش امدگویی به مسئول خانه کارگر افزودند انشاالله خانه کارگر در شهرستان مایه خیر وبرکت برای این قشر عزیز  باشد و ما تمام تلاش خود را جهت خدمت رسانی به قشر کارگر  بکار خواهیم گرفت.

اقای نخعی راد  نامگذاری یکی ازمعابر شهر را بنام کارگر پیشنهاد خوبی دانسته واعلام داشتن پیگیر این طرح خواهند بود.

ایشان باحضور مسئول خانه کارگر دریکی از جلسات شورای شهر جهت ارائه  اهداف و خدمات خانه کارگر شهرستان به اعضای محترم شورای شهر موافقت نمودند.                                                                                              

           این دیدار با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) پایان پذیرفت.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۱۱/۱۷
ستار طحانزاده